Copyright 2024 - Köszöntjük honlapunkon.

Miért mesélj

minden nap

gyermekednek?

"Szemünk fénye"

Gazdag Erzsi:

A napsugárrá

vált lányka

Állatok Világnapja

75. születésnapját ünnepelte a Szombathelyi Vadvirág Óvoda, és ehhez az ünnephez kapcsolódva rajzpályázatot hirdetett a város óvodásai számára. A rajzpályázat témája könnyen megihlette kis alkotóinkat is, hiszen a "Ma van a születésnapom!" cím azonnal pozitív, vidám élményeket idézett fel mindannyiukban. Több mint 120 alkotás érkezett be az oviba, ezekből a szakmai zsűri  15 munkát emelt ki, és jutalmazott oklevéllel, könyvvel. Ovinkból Horváth Jázmin és Porpáczy Ábel (Csiga-biga csoport) örülhetett az ajándékoknak!  Négy alkotás kapott fődíjat, ami nem volt más, mint a pályamunkának beküldött rajzuk színes nyomatával díszített póló. Varga Patríciánk vehette át ezt a kedves, személyre szóló ajándékot!

Szívből gratulálunk nekik a szép eredményhez, és természetesen minden alkotónknak, akinek rajza az év végéig díszíti a Vadvirág óvoda falait!