Copyright 2019 - Köszöntjük honlapunkon.

Ajánló

Neveljünk együtt!

Miért mesélj

minden nap

gyermekednek? 

Mini kiállítás

Zsirai-Kiss Janka
rajzai
______________

A hónap verse, dala

Hogy a csibe, hogy

A hónap fotója

Megérkeztünk!

A szombathelyi önkormányzat az idén először szervezett óvodapedagógiai szakmai napot Esély a jövő nemzedékének címmel. Ehhez kapcsolódva hirdették meg az óvodásoknak szóló rajzpályázatot, amelyben a "Mozogni jó!" témára készíthették el színes alkotásaikat  a gyerekek. A város 18 óvodájából összesen 169 alkotás érkezett, amelyek közül a 30 legkiemelkedőbbet oklevéllel és ajándékcsomaggal jutalmazták.

 

Ovinkból a 6 évesek kategóriájában Zsirai-Kiss Janka kapott elismerést, a 4-5 évesek kategóriájában pedig Gombás Regina.

 

 

Lássuk az alkotásokat:    Labdázó lányok

 

Zumba!

 

Kiállításra került még Eredics Dorka, Simon Zsombor, Németh Zorka, Polgár Noémi, Vincze Luca, Gellén Zoé munkája is. Az ünnepélyes megnyitón Dr. Puskás Tivadar polgármester megköszönte az óvodások aktivitását, és méltatta a szívből jövő érzéseket és gondolatokat kifejező munkákat.